Freight Train Boogie Show #403 (Best of 2017, part 1)

FTB Show #403 features some of my favorite albums and songs from 2017.  Here’s the iTunes link  to subscribe to the FTB podcasts.  Direct link to listen now!

Show #403

(Best of 2017, part 1)

John Moreland – Love Is Not an Answer  Big Bad Luv
Jaime Wyatt – Your Loving Saves Me (feat. Sam Outlaw)  Felony Blues
Tyler Childers – Born Again  Purgatory 
Bill Scorzari –  Hound Dog Diggin’  Through These Waves 
(mic break)
Rhiannon Giddens – Julie  Freedom Highway 
Tim O’Brien – High Flying Bird  Where The River Meets The Road
Bobby Bare – Things Change  Things Change
Zephaniah OHora and The 18 Wheelers – He Can Have Tomorrow (I’ll Take Yesterday)  This Highway
(mic break)
Colter Wall – Bald Butte  Colter Wall 
Jeremy Pinnell – Ballad of 1892  Ties Of Blood And Affection
Lillie Mae – These Daze Forever and Then Some 
Marty Stuart and the Fabulous Superlatives – Time Don’t Wait  Way Out West
(mic break)
Rodney Crowell – It Ain’t Over Yet  Close Ties

Donate to FTB podcasts via PayPal here!

RSS feed: http://ftbpodcasts.libsyn.com/rss
Freight Train Boogie Americana Android App

FTB Podcasts can also now be heard on Stitcher!

Check out the 24/7  Americana Boogie Radio!
Flipboard: Americana Boogie Music

(Dec 6th, 2017)
Bill Frater

 

 

This entry was posted in Americana Music, country music, roots music and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

9 Responses to Freight Train Boogie Show #403 (Best of 2017, part 1)

 1. Marian says:

  Czy ja o tym nie wiedziałem. Przecież tak dobrego tekstu już dawno nikt nie napisał. Zdecydowanie proszę o więcej takich rzeczy.

 2. Melani says:

  Lovely Website, Preserve the very good work. Appreciate it!

 3. Łukasz says:

  Stale powiększająca się liczba osób interesuje się nauką i możliwością podniesienia spersonalizowanych kwalifikacji. Uczelnie Kraków stwarzają sposobów nauki i studiowania na wielu różnorakich kierunkach. Wszyscy znają uczelnie krakowskie, które znane są także w świecie. Warto jest poznać zasady rekrutacji na wybraną przez moją firmę uczelnie żeby wiedzieć co powinieneś przygotować aby zostać przyjętym. Takie uczelnie Wrocław to możliwość ukończenia studiów licencjackich, doktorskich czy również magisterskich. Sami wybieramy stosowny kierunek naszej edukacji. Obecnie warto poszukać dla siebie stosownego miejsca do nauki aby mieć gdzie mieszkać i móc się uczyć. Dzisiaj uczelnie oferują już odpowiednie uwarunkowania nauki dzięki czemu możemy podnieść spersonalizowane kwalifikacje. Coraz więcej sposobności pracy mają studenci już po ukończeniu studiów tym bardziej jeżeli już ukończyli odpowiednie praktyki kompatybilne z ich kierunkiem nauczania. Warto nie raz stosownie zainwestować w swoją wiedzę by móc potem wyszukać dobrą pracę zgodna z naszymi oczekiwaniami.

 4. Piotr says:

  Potrzebujesz pilnie zrobić meble do biura na wymiar? Perfekcyjnie trafiłeś. Nasza firma jako jedyna na rynku działa szybko specjalistycznie i tanio. Zapewniamy wam meble do biura bydgoszcz z których to jakości oczywiście będziecie zadowoleni. Tak rzeczywiście wystarczy zaznajomić się z ofertą mojej spółki i wyselekcjonować odpowiednie rodzaje mebli które was interesują. Jeśli chcesz możesz także podać wymiary i czekać zwyczajnie za realizacją takich mebli o nic się nie martwiąc. Serdecznie zachęcamy do takiej współpracy.

 5. Krzysiek says:

  Jeżeli chcemy bardzo szybko i bezpiecznie dostać się na lotnisko Modlin to będzie trzeba odkryć taką spółkę, która ma dla nas najlepszą propozycję. Całkiem szybki dojazd z lotniska modlin do centrum warszawy to w chwili obecnej coś, czego właściwie każdy z nas szuka. Nigdy i na nic nie wystarcza nam czasu, a więc jeżeli już zamówimy przedtem transport to nie będzie trzeba się zastanawiać czy taksówka do nas przyjedzie na czas. Ze stuprocentową pewnością musi to być w pełni fachowa i rzetelna firma, która oferuje transport z Warszawy na lotnisko modlin, bo wtedy będziemy wszystkiego o wiele bardziej pewni. Warto stawiać na firmy, które posiadają same dobre rekomendacje, ale jak posiadamy to sprawdzić? Wystarczy wejść na stronę takiej korporacji przewozowej. O ile nie ma nic do ukrycia to będzie miała taką ofertę, jaka jest nam potrzebna. Oznacza to, że na 100% na tym zyskamy i to bardzo dużo. Po pierwszym przejeździe będziemy już zadowoleni i kolejnym razem oczywiście do tej korporacji wykonamy telefon albo zamówimy przejazd na lotnisko przez witrynę www.

 6. Bartek says:

  Co powiecie na przenośny koncentrator tlenu? Nie ma co ukrywać, że nie wszyscy mogą zaproponować taki koncentrator. Tak się natomiast składa, że My możemy to zrobić. Co więcej, koncentratory przenośne nie są jedynymi, które proponujemy. Ofertę uzupełniają używane koncentratory stacjonarne z gwarancją. O ile chodzi o serwis, to nie posiłkujemy się działalnością innych. Posiadamy swój własny serwis. Można powiedzieć, że wykonaliśmy już to, co do nas należało. Reszta zależy wyłącznie i jedynie od Państwa. Mamy nadzieję, że obdarzycie nas zaufaniem.

 7. Sławek says:

  Wesele to czas wyjątkowy, dlatego przygotowania należy zacząć na kilka lat poprzednio. Potrzebna jest nam Sala weselna Koszalin, dlatego będzie trzeba się wysilić i jej poszukać. Nierzadko należało będzie niemało czasu na to poświecić, a w pewnych przypadkach wejdziemy do pierwszego wybranego mieszkania weselnego i już będziemy zachwyceni.
  Ze stuprocentową pewnością dobrą renomą danej spółki. To ważne ażeby Lokal na wesele był znany i lubiany. Oczywiście zwracamy uwagę na ceny, ale także na posiłki. Im lepsze i im jest ich więcej tym goście będą bardziej zadowoleni. Firma Jubilatka słynie z najlepszej, jakości. O ile nie chcemy tracić czasu na szukanie innego domu to ten niewątpliwie spełni nasze nadzieja. Im bardziej będziemy zadowoleni tym całkiem dobrze dla nas i naszych gości. Wesele posiadamy raz, dlatego im bardziej przyłożymy się do przygotowań tym lepsze będą z tego efekty. Cieszmy się, zatem z tego, że dzisiaj można poszukać salę weselną nie wychodząc z lokalu mieszkalnego, bo kilka firm/spółek/korporacji posiada swoje serwisy www i szczegółowy raport.

 8. Bartek says:

  Jeżeli zdecydowani jesteśmy na wesele to trzeba w tej chwili je zorganizować. Jeżeli już ma to być Najlepsze wesele to należało będzie jeszcze więcej pracy w to włożyć, a więc należy się starać i jeszcze raz starać. Dopracowanie najmniejszych elementów jest najbardziej istotne. Należy zastanowić się czy na stołach ma być czarny tulipan czy ma możliwość coś kolorowego. Dziś samych kwiatów mamy do wyboru faktycznie bardzo dużo, a zatem tutaj będzie już problem, a to dopiero początek.
  Wybór jest na tyle duży ażeby każda zainteresowana osoba mogła wyszukać właściwe miejsce dala siebie i rodziny. Im więcej chcemy przedstawić gościom tym cena wesela jest wyższa. Z drugiej strony to impreza, która się nie powtórzy, a zatem byłoby dobrze nieco więcej na nią wydać. Wówczas będziemy bardziej pewni, że to była najlepsze decyzja. Jeżeli już goście będą zadowoleni to my też będziemy szczęśliwi. Ma możliwość nie wszyscy będą tacy zadowoleni, ale nie wszystkim da się dogodzić i prędko się o tym sami przekonamy organizując osobiste wesele.

 9. Bartosz says:

  Nasza firma to budowa fachowych koparek do krypty waluty. Nasze koparki kryptowalut można wykorzystywać do bardzo szybkich transakcji, które będą oparte o przyszłościowe rozwiązania inwestycyjne typu blochchain. Zadowolenie naszych klientów jest priorytetem, zatem zapewniamy tutaj wysoki poziom zabezpieczenia transakcji. Nasz specjalistyczny sprzęt będzie oparty na najlepszych podzespołach. Są ze starannością wyselekcjonowane przez najlepszych producentów. Nasza koparka zec to przede wszystkim bardzo duża wydajność przy niskim poborze prądu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *